|
zastanawiam się czy ludzie czekają by kupić bilety przed samym meczem czy naprawdę jest aż tak źle.. myślałem, że skoro są zniżki to jakoś lepiej pójdzie ta sprzedaż ale chyba nie zanosi się..
a swoją drogą może temat nie ten ale jeśli ktoś z okolic Lublińca się wybiera to zapraszam, miejsce jedno w samochodzie, być może dwa będą więc Wiślaku pisz!
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
|