Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71546
Stary 14.07.2015, 14:56
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Takiego już mamy. Brożek w poprzednim sezonie strzelił 15 bramek, a dwa sezony temu 17. Dlatego teraz potrzebujemy jedynie konkurencji dla niego.
Z tym że Brożek strzelił choćby 3 gole z Górnikiem Zabrze, wygranym 0-5. Mało strzelił tych bramek decydujących o zwycięstwie a bodaj w ostatnich 6 kolejkach nie trafiał i gdyby miał kogoś bramkostrzelnego obok siebie (zakladajac gre na dwoch napastników) nasze miejsce w tabeli byloby lepsze.

szprotson - oczywiscie, że tak. Nam, Legii, Jadze. Mało tego - pewnie i Koronie, Piastowi, Ruchowi i tak dalej. ALE - my kibicujemy Wiśle i to dla niej chcemy jak najlepszych wyników .

Nigdzie też nie napisalem, że znalezienie takiego napastnika jest łatwe (tym bardziej za darmo).
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 14.07.2015 o godz. 15:04.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując