mari339 napisał(a):

|
Takiego już mamy. Brożek w poprzednim sezonie strzelił 15 bramek, a dwa sezony temu 17. Dlatego teraz potrzebujemy jedynie konkurencji dla niego.
|
Z tym że Brożek strzelił choćby 3 gole z Górnikiem Zabrze, wygranym 0-5. Mało strzelił tych bramek decydujących o zwycięstwie a bodaj w ostatnich 6 kolejkach nie trafiał i gdyby miał kogoś bramkostrzelnego obok siebie (zakladajac gre na dwoch napastników) nasze miejsce w tabeli byloby lepsze.
szprotson - oczywiscie, że tak. Nam, Legii, Jadze. Mało tego - pewnie i Koronie, Piastowi, Ruchowi i tak dalej. ALE - my kibicujemy Wiśle i to dla niej chcemy jak najlepszych wyników

.
Nigdzie też nie napisalem, że znalezienie takiego napastnika jest łatwe (tym bardziej za darmo).