Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
71545
14.07.2015, 13:29
Wiślak709
napisał(a):
Przydałby sie jeszcze BRAMKOSTRZELNY napastnik, który zapewnilby minimum te 15, 16 bramek, bo w kadrze z napastnikami u nas słabiutko, a jak wiadomo bez tego ani rusz. Jeszcze gdzies tam myslalem o obroncy - takim stoperze - 190cm/95kg żeby był jak skała
. No i w sumie można byłoby sie pozbyc Buchalika, po co 4 bramkarzy w kadrze? Okej, niby jeden to junior, ale rywalizacja Radek/Miśkiewicz moim zdaniem by wystarczyła. Poza tym Buchal nigdy pewnym punktem naszej druzyny nie był.
Taki tam, moj punkt widzenia
Oczywiście ze by się przydał.
Nam, Legii, Lechii i innym 15 zespołom
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson