Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71545
Stary 14.07.2015, 13:29
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Przydałby sie jeszcze BRAMKOSTRZELNY napastnik, który zapewnilby minimum te 15, 16 bramek, bo w kadrze z napastnikami u nas słabiutko, a jak wiadomo bez tego ani rusz. Jeszcze gdzies tam myslalem o obroncy - takim stoperze - 190cm/95kg żeby był jak skała . No i w sumie można byłoby sie pozbyc Buchalika, po co 4 bramkarzy w kadrze? Okej, niby jeden to junior, ale rywalizacja Radek/Miśkiewicz moim zdaniem by wystarczyła. Poza tym Buchal nigdy pewnym punktem naszej druzyny nie był.
Taki tam, moj punkt widzenia
Oczywiście ze by się przydał.
Nam, Legii, Lechii i innym 15 zespołom
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując