Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71544
Stary 14.07.2015, 13:27
Co słabszy, bo co raz starszy. Ale jakby nie patrzeć dalej te 15 goli w sezonie nam daje, pomimo swoich 32 lat. Nie ma co oczekiwać od niego cudów bo z tego co pamiętam 23 gole to on zdobywał jak miał króla strzelców w 2008. Kiedyś to był świetny napastnik na tle ligi, obecnie jest solidnym.
A znaleźć za darmo gościa co wejdzie od razu do zespołu, wpakuje 15 goli i jeszcze będzie jakby nie patrzeć tak utożsamiał się z klubem jak Paweł - to byłby już cud.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując