Ależ doskonale wiem, co to refinansowanie

Ja nigdzie nie piszę, że nagle TF zacznie znowu finansować Wisłę... Nie widzę jednak przeszkód w tym, by za jakiś czas (po wyjściu TF na prostą) spółka łożyła na Wisłę. Ty przedstawiasz to tak, jakby TF podpisując umowę z bankami na - dajmy na to - 10 lat automatycznie blokowała sobie możliwość finansowania Wisły.
"Słychać również o Wiśle Kraków" - to mi wystarczy. Pismaki dumają, co tam mogą banki od TF żądać w zamian za refinansowanie. To są tylko gdybania kolego. Jeszcze raz napiszę - główne znaczenie będzie tu miała zdolność kredytowa TF. Będzie na zbyt niskim poziomie - nie będzie finansowania Wisły. Będzie na poziomie powyżej oczekiwań banków - finansowanie Wisły będzie możliwe. To nie są moje pomysły, ale proste zasady obowiązujące przy zawieraniu takich umów
