|
Pete29,
Powiedz, że żartujesz. Zarówno TeleFonika, jaki Wisła to spółki prawa handlowego, które obowiązuję pewne procedury. Nie można ot tak umarzać długów.
To, ze Wisła nie jest wstanie wypracować zysku mało kogo obchodzi. Ma markę, zawodników oraz zapewne sporo środków trwałych, które można spieniężyć i to potencjalnego wierzyciela najbardziej interesuje.
|