|
Nie czytałem tej konkretnej umowy. Ale banki ni3 po to prolongują spłatę długów , żebys ty wydawal na swoje zabawki-(co słusznie zauważył Paweł). Zwłaszcza, że jakbyście chcieli zauwazyć to Cupiał nie dał grosza ze swojego prywatnego konta na ten cel, bo cała kasa leciała do spółki Wisła SA (wcześniej SSA) z TF jak spółki "matki".
Poza tym szybkie liczenie. Skoro cały zeszłoroczny zysk EBIDTA ( to zysk przed potrąceniem odsetek od kredytów, podatków i amortyzacji) to 243 mln zlotych, a niech nawet im zostanie po potrąceniach 150 mln (szacuje ze nawet połowy nie ma ale pal licho-będę hojny)to pomyśł ile lata zysków z rzędu musiałby mieć TF, żeby spłacić miliard kredytu? Który bank chciałby czekac 9lat na swoje pieniade jak moze czekac 7-8?
A w Wisłe rok w rok musialoby iśc ok. 5-7 mln złotych. Za duże obciązenie wyników TF i żaden bank nie będzie robił za dobrego wujka.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 14.07.2015 o godz. 09:42.
|