siemstein napisał(a):

|
Dokładnie. Warszawska propaganda działa. Nam brakło 7 minut, im 90, ale kto by na to patrzył. Przecież 7egia pokonała "wielki" Celtic! Fuck UEFA i te sprawy
|
I jeszcze #letfootballwin, a potem żadnych zastrzeżeń co do sędziowania i dodawanie sobie do ilości MP kupionego tytułu. Ale to jest ten poziom hipokryzji, który osiągnąć mogą tylko oni i parchy.
