Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 14.07.2015, 09:27
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Warszawska propaganda działa. Nam brakło 7 minut, im 90, ale kto by na to patrzył. Przecież 7egia pokonała "wielki" Celtic! Fuck UEFA i te sprawy
I jeszcze #letfootballwin, a potem żadnych zastrzeżeń co do sędziowania i dodawanie sobie do ilości MP kupionego tytułu. Ale to jest ten poziom hipokryzji, który osiągnąć mogą tylko oni i parchy.
Odpowiedz cytując