Wiślak709 napisał(a):

|
Przydałby sie jeszcze BRAMKOSTRZELNY napastnik, który zapewnilby minimum te 15, 16 bramek
|
Takiego już mamy. Brożek w poprzednim sezonie strzelił 15 bramek, a dwa sezony temu 17. Dlatego teraz potrzebujemy jedynie konkurencji dla niego.