raindog napisał(a):

|
Bezsensowne argumenty, to i bezsensowne porównanie.
|
To jest troll który któryś już rok rozwala temat polityczny debilnymi wrzutkami. Uczciwie ostrzegam.
63.5 Kg napisał(a):

Kukiza ciagnie do Pis-u...
Gosc niestety tego nie rozumiem i nie zrozumial ze ludzie którzy na niego głosowali chcieli całkowitego przewrotu...
|
A może po prostu Kukiz zrozumiał, że program Kononowicza (nie będzie partii, nie będzie senatu, nie będzie list i nie będzie polityków) na dłuższą metę jest bez przyszłości? Może postanowił ograniczyć się do tego co realnie można osiągnąć celami politycznymi?
Może - w końcu - ma w dupie wszystkich kołków którzy wiedzą, że PO ich dymało, ale mają ból dupy przyznać, że PiS to jednak nie jest NSDAP i dali się wydymać również mediom?
IMHO to jest odwrót od demagogii i zwrot w stronę realnej polityki.
Kukiz nie zdobędzie raczej bezwzględnej większości, a bez niej chu... zmieni. Korwin to kabareciarz a nie polityk, PO, palikociarnia, PSL i SLD uosabiają to z czym walczy. Jego jedyny realny koalicjant chcący zmieniać państwo to PiS.
Przy czym popełnia strategiczny błąd mówiąc o tym teraz, bo wpłynie to negatywnie na jego wynik wyborczy. W sumie, mógłby zagospodarować debili chcących "całkowitego przewrotu", a potem zrobić co uzna za słuszne. Oni i tak będą się czuli oszukani, nieważne na kogo zagłosują. Taki ich los.