Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71540
Stary 13.07.2015, 19:17
Przydałby sie jeszcze BRAMKOSTRZELNY napastnik, który zapewnilby minimum te 15, 16 bramek, bo w kadrze z napastnikami u nas słabiutko, a jak wiadomo bez tego ani rusz. Jeszcze gdzies tam myslalem o obroncy - takim stoperze - 190cm/95kg żeby był jak skała . No i w sumie można byłoby sie pozbyc Buchalika, po co 4 bramkarzy w kadrze? Okej, niby jeden to junior, ale rywalizacja Radek/Miśkiewicz moim zdaniem by wystarczyła. Poza tym Buchal nigdy pewnym punktem naszej druzyny nie był.
Taki tam, moj punkt widzenia
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując