Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32424
Stary 13.07.2015, 19:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To w którym momencie dla Ciebie kończy się zlepek komórek a zaczyna człowiek?
Jak wytwarza się układ nerwowy (któryś tydzień ciąży) ,wtedy możemy założyć ,że płód odczuwa też ból i wtedy sądzę ,że nie powinno się już przeprowadzać aborcji. Natomiast zarodki ,jak dla mnie, można nawet spłukiwać w kiblu ,bo mają dla mnie niemal taką wartość jak plemniki czy komórki jajowe.