FraMat napisał(a):

|
To w którym momencie dla Ciebie kończy się zlepek komórek a zaczyna człowiek?
|
Jak wytwarza się układ nerwowy (któryś tydzień ciąży) ,wtedy możemy założyć ,że płód odczuwa też ból i wtedy sądzę ,że nie powinno się już przeprowadzać aborcji. Natomiast zarodki ,jak dla mnie, można nawet spłukiwać w kiblu ,bo mają dla mnie niemal taką wartość jak plemniki czy komórki jajowe.