Sponsor jest pewnie zrobiony z vinylu także łatwo można go wtedy odlepić. Tutaj macie poradnik jak to zrobić:
http://tumblr.alexwright.ca/post/295...rom-epl-shirts
A tu trochę inna wersja:
https://www.youtube.com/watch?v=9z4aemfDdAc
Klej powinien zejść po przejechaniu miejsca jakimś spirytem.