|
Kurde siedzimy i narzekamy, że nie ma napastnika,czy skrzydłowego no kurdemać ruszyć tyłek na stadion bo to jedyny sposób by wisła odżyła 1 kasa z biletów 2 kasa z gadżetów 3 przy dużym zainteresowaniu i poprawie atmosfery wokół kluby moze i sponosr się zjawi.
Czas kochani pogodzi wszystkie grupy od SKWK po piknika by ramie w ramie iść i ratować naszą WISŁĘ chyba ze chcecie być drugim WIDZEWEM. Ale wtedy Wisła zniknie tak jak znikła Polonia Warszawa i Łks Łódzi na lata w dolnych ligach. Pomyślcie gdzie wtedy będziemy grać jak nas wtedy na opłacenie stadiony 200 tys zł za mecz nie bedzie stać bedziemy się tułać
|