|
Nie ma co gderać trzeba ruszyć dupy sprzed tv i zapierdzielać na stadion Wisła to my i czas aby wszystkie środowiska się zjednoczyły nie ważne czy to SKWK czy inna grupa kibiców czas stanąć w ramie w ramie i iść na stadion
Czas kochani pogodzi wszystkie grupy od SKWK po piknika by ramie w ramie iść i ratować naszą WISŁĘ chyba ze chcecie być drugim WIDZEWEM. Ale wtedy Wisła zniknie tak jak znikła Polonia Warszawa i Łks Łódzi na lata w dolnych ligach. Pomyślcie gdzie wtedy będziemy grać jak nas wtedy na opłacenie stadiony 200 tys zł za mecz nie bedzie stać bedziemy się tułać
Ostatnio edytowane przez suikoden : 13.07.2015 o godz. 14:58.
|