Temat
:
Ranking krajowy, ranking klubowy-sezon 2015/2016
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
19
13.07.2015, 14:25
Drobny blad (w poscie z 10.07.2015, 13:55), przy zalozeniach witka, lech bylby w IV koszyku a legia w III
.
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1