Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71536
Stary 13.07.2015, 13:40
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
W takim razie kogo mamy mieć w kadrze żeby grać o majstra? Messiego? Neymara?
Dobra, trochę poteoretyzuję. Na dzisiaj, to raczej są małe szanse na włączenie się o walkę o mistrzostwo, ale gdyby Sarki i Guerrier byli w swojej najlepszej formie + jakiś dobry inny skrzydłowy + np. Michał Chrapek (Cywka i Mączyński to dla mnie taki dwuosobowy Sobol . Dwaj pracusie plus finezja Chrapka. Tak na marginesie niech nasi trzymają rękę na pulsie, bo ta Catania ma szansę źle skończyć. Nawet włoskie władze piłkarskie przesunęły start II ligi włoskiej z powodu śledztwa ws. Catanii. Do tego konkurent dla Brożka i moglibyśmy trochę krwi napsuć faworytom. Pogadałem (popisałem) se i tyle

PS.
Ja Cie proszę kolego, nie pisz więcej majster, bo mi kartoflanką zajeżdża
Odpowiedz cytując