TS&ZKS napisał(a):

|
W takim razie kogo mamy mieć w kadrze żeby grać o majstra? Messiego? Neymara?
|
Dobra, trochę poteoretyzuję. Na dzisiaj, to raczej są małe szanse na włączenie się o walkę o mistrzostwo, ale gdyby Sarki i Guerrier byli w swojej najlepszej formie + jakiś dobry inny skrzydłowy + np. Michał Chrapek (Cywka i Mączyński to dla mnie taki dwuosobowy Sobol

. Dwaj pracusie plus finezja Chrapka. Tak na marginesie niech nasi trzymają rękę na pulsie, bo ta Catania ma szansę źle skończyć. Nawet włoskie władze piłkarskie przesunęły start II ligi włoskiej z powodu śledztwa ws. Catanii. Do tego konkurent dla Brożka i moglibyśmy trochę krwi napsuć faworytom. Pogadałem (popisałem) se i tyle
PS.
Ja Cie proszę kolego, nie pisz więcej
majster, bo mi kartoflanką zajeżdża
