AgresywnyChomik napisał(a):

|
Panowie ale przeciez w nadchodzacym sezonie my nie gramy o mistrzostwo wiec nie rozumiem jak mozna nasze okienko oceniac zle.
|
A moim zdanie gramy o mistrzostwo, tak samo jak sezon temu i dwa sezony temu i trzy i cztery itd. Transfery można będzie ocenic bo pierwszych kolejkach szczególnie, że mamy najmocniejszych rywali na start. Kadre mamy mocniejszą moim zdaniem niż w zeszłym roku. Tak naprawdę osłabieniem jest tylko odejście Stilicia i Guły. Dudka to wzmocnienie akurat. A wzmocnienia wyglądają solidnie więc dlaczego mamy nie grać o najwyższe cele? W takim razie kogo mamy mieć w kadrze żeby grać o majstra? Messiego? Neymara?