Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71525
Stary 12.07.2015, 23:01
bardzo dobrze zaczales Chomik ......mysle ze z ocena transferow trzeba poczekac kilka spotkan ligowych , a nie piac ( w ciemno) z zachwytu ....jest lepiej niz prawie kazdy myslal , brak napastnika niestety moze to zweryfikowac .... ja osobiscie mam na ten sezon tylko 3 ( az 3 ) skromne cele : utrzymac sie w lidze i wygrac 2 x derby z parchatymi ....
Odpowiedz cytując