Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
11
12.07.2015, 17:56
AYALA
napisał(a):
Nie zgodze sie z tym, bo rok temu gdyby nie błąd pewnej blondynki to drużyna ze stolicy grałaby w LM po raz pierwszy od 18 lat.
Grałaby dwumecz, po którym może grałaby w LM. Widać propaganda zadziałała
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X