|
Liczenie tu Stjepy to manipulacja, bo w zeszłym sezonie w zasadzie i tak go nie było, słabego Stępnia zastępujemy słabym, ale naszym juniorem, a do tego z w/w tylko Stilić nie znalazł następcy na podobnym bądź lepszym poziomie - Mąka jest lepszy od Dudki, Cywka od Barrientosa, Popović nie wydaje się gorszy od Guły, Crivellaro czy Kuczak (od biedy) od Stępnia. Do tego można chyba spokojnie założyć, że wartość kontraktów byłych zawodników jest wyższa od kontraktów nowych zawodników a i średnia wieku się poprawiła. Oczywiście życie wszystko zweryfikuje ale na papierze wyszliśmy na spory plus.
|