Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
32416
12.07.2015, 11:05
Dla mnie sprawa in vitro jest jasna. Kto nie potrafi uzbierać 10k na zabieg, ten nie będzie w stanie utrzymać dziecka.
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X