Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32415
Stary 12.07.2015, 10:45
Cytat:
Jakie morderstwo co ty bredzisz , nie zamrazają żywych ludzi ,tylko zarodki ,które ludźmi nie są, jak widze słyszysz ich płacz jak Gowin
Część zarodków się zamraża, część odrzuca. In vitro to jest selekcja. Zabijanie, wywalanie do kosza lub lodówy istnień ludzkich. Jeśli zarodek to tylko "takie coś" to na jakiej podstawie wybiera się ten zarodek, który trafi do łona przyszłej matki? Logiczne, że to już jest namiastka czlowieka i od tej pory można definiować, które dziecko lepiej się rozwinie itd
Od momentu zapłodnienia jesteśmy już ludźmi. Nie ma już wtedy odwrotu, mijający czas i natura albo pozwolą nam się urodzić albo nie przetrwamy i umrzemy wcześniej (poronienie), jak się urodzimy to pożyjemy 5-50 lub 100 lat. Z zarodka jest już człowiek, tylko kwestia tego ile będzie żył a nie czy będzie żył.
Jak tego nie rozumiesz to jesteś niedojebany. I jesteś mordercą, nic ci nie pomoże pajacowanie. Rozumiem, że każdy ma swoje poglądy ale skoro je mamy to trzeba też mieć świadomość do czego one prowadzą a nie wyzwać od oszołomów kogoś kto wyprowadza logiczne wnioski.
Jak można chcieć dziecka, kochać życie tego dziecka a jednocześnie uśmiercić kilka małych istot lub pozamrażać rodzeństwa swojego dziecka w lodówce? Przecież to jest chore. To jest kolejny element tego pojebanego lewackiego świata, który jedno mówi a drugie robi, czyli "chcę mieć dzieci, kocham dzieci ale se zabije kilak i zamrożę kilka", ochrona życia ale "tak" dla aborcji, eutanazji a jednocześnie nie dla kary śmierci dla morderców i pedofilów itp itd
Pojebany świat, ale pasujesz do niego świetnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.