siara napisał(a):

|
Co jest z Piotrem Żemło ? Kontuzja czy poza kadrą ?
|
Tak jak ktoś pisał wyżej. Miał problemy z sercem i nie przepracował całego okresu przygotowawczego. Dlatego najpierw zaczyna grać w rezerwach (wczoraj zagrał sparing z Banikiem II).