|
Tego Apoelu, co w sparingach zaliczył oklep kolejno od Arki, Lechii i Lecha? Co to się wzmacnia Astizem, Piątkowskim i Stilicem? No bez jaj. Cypryjskie drużyny na ten moment są na poziomie +/- austriackich, jeśli chce się cokolwiek ugrać w Europie, to trzeba je golić bez dwóch zdań i bez specjalnego stresu. No chyba, że my sami jesteśmy jeszcze słabsi, ale wtedy czego my w tych rozgrywkach szukamy?
|