AYALA napisał(a):

|
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM
|
Pierwszy mecz to faktycznie był piknik, ale w rewanżu trochę nas postraszyli. Szczególnie, że chyba dość wcześnie złapaliśmy jakąś czerwoną kartkę. Gdyby Żurawski nie był wtedy w kapitalnej formie, to różnie mogłoby być.