Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8836
Stary 11.07.2015, 16:00
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM
Pierwszy mecz to faktycznie był piknik, ale w rewanżu trochę nas postraszyli. Szczególnie, że chyba dość wcześnie złapaliśmy jakąś czerwoną kartkę. Gdyby Żurawski nie był wtedy w kapitalnej formie, to różnie mogłoby być.
Odpowiedz cytując