|
Z tym finansowaniem to .... wie jak wygląda. A kuchenkorz budżet miał założony na eurow....... (od kiedy pierwszy raz odpadli z pasterzami to tak robią), (L)... mówi się, że bez LE skończy się na sprzedaży Dudy i Żyro bez większej ilości transferów, co wejścia do LE w przyszłym roku nie ułatwi. Oni mają 2,5 raza większy budżet a jakoś 2,5 raza lepszych zawodników nie, więc to wszystko się u nich rozmywa. Nie wiem, czy to balonik taki jak nasz za Holendrów, napompowany marzeniami i założeniami, który jak jebł to solidnie, czego pokłosie obserwujemy teraz. Ale nawet w mniejszej skali może być jak z Amicą po 12/13, czyli 2 lata oszczędności, bo budżet się nie domknął.
PS - jeśli mod uzna, że dyskusja nie na temat (bo tak jest) to niech przerzuci do odp. tematu czy coś.
|