Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71505
Stary 11.07.2015, 14:50
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o to chodzi, że jak nawet LE nie zrobią to z kasą może tam być krucho - teraz jeszcze mają kogo sprzedać (Duda, Żiru, może któryś z młodych) ale to może nie wystarczyć im na długo, biorąc pod uwagę, jakie mają wydatki.
To sprzedadza Dude jak Lech Teodorczyka, tamci sie dwa lata kompromitowali w pucharach i nic sie nie stalo.Zreszta wydali juz z 1.5 miliona euro na transfery,a jak im sie uda sciagnac tego ukrainca to przekrocza 2 miliony.Tam dwoch finansuje klub, to im latwiej.
Odpowiedz cytując