PiVoSH92 napisał(a):

|
Właśnie o to chodzi, że jak nawet LE nie zrobią to z kasą może tam być krucho - teraz jeszcze mają kogo sprzedać (Duda, Żiru, może któryś z młodych) ale to może nie wystarczyć im na długo, biorąc pod uwagę, jakie mają wydatki.
|
To sprzedadza Dude jak Lech Teodorczyka, tamci sie dwa lata kompromitowali w pucharach i nic sie nie stalo.Zreszta wydali juz z 1.5 miliona euro na transfery,a jak im sie uda sciagnac tego ukrainca to przekrocza 2 miliony.Tam dwoch finansuje klub, to im latwiej.