Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22526
Stary 11.07.2015, 04:30
oglądał ktoś mecz USA-HAITI?
Bo na stronie Guardiana Dziki Donald jest na foto głównym, w relacji LIVE jego imię pojawia się w co drugim poście, nawet jest wspomnienie że gra u nas. Bramki nie strzelił, ale chyba coś poszalał?
http://www.theguardian.com/football/...usa-haiti-live
Odpowiedz cytując