oglądał ktoś mecz USA-HAITI?
Bo na stronie Guardiana Dziki Donald jest na foto głównym, w relacji LIVE jego imię pojawia się w co drugim poście, nawet jest wspomnienie że gra u nas. Bramki nie strzelił, ale chyba coś poszalał?
http://www.theguardian.com/football/...usa-haiti-live