Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22525
Stary 10.07.2015, 23:01
Brali by jakies ladniejsze laski bo te dwie na foto z Ryskiem to cienizna.

Z koszulek to najwiekszy "lifting" widac po bialej i wyglada naprawde dobrze.Na czerwonej roznicy az takiej nie widac.
Legia dzis grala juz w nowych ,i ten pas poprzeczny wygladna nawet ok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując