|
Brali by jakies ladniejsze laski bo te dwie na foto z Ryskiem to cienizna.
Z koszulek to najwiekszy "lifting" widac po bialej i wyglada naprawde dobrze.Na czerwonej roznicy az takiej nie widac.
Legia dzis grala juz w nowych ,i ten pas poprzeczny wygladna nawet ok.
|