Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
22524
10.07.2015, 22:43
Uran235
napisał(a):
W zaistniałej sytuacji też byłbym niezainteresowany rozmową z kolegą
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5578246910.jpg
Crivellaro jest nowy więc stawia na integracje z kolegami
Ale ta blondyna jest boska...
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx