AdrianoZKS napisał(a):

|
I tak to będzie przecież na meczach ligowych. Zaprezentowali taką czystą wersję teraz po prostu.
|
No właśnie chyba nie, przecież T-M zmieniło się w sponsora jakiegoś tam (nie tytularnego). Także może być coś innego, albo zostanie sama Ekstraklasa z tego co widziałem
