Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4296
Stary 10.07.2015, 22:37
AdrianoZKS napisał(a):Wyświetl post
I tak to będzie przecież na meczach ligowych. Zaprezentowali taką czystą wersję teraz po prostu.
No właśnie chyba nie, przecież T-M zmieniło się w sponsora jakiegoś tam (nie tytularnego). Także może być coś innego, albo zostanie sama Ekstraklasa z tego co widziałem
Odpowiedz cytując