Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4295
Stary 10.07.2015, 22:34
cancer napisał(a):Wyświetl post
Ja i tak jestem zadowolony, że nie ma tego dziadowskiego logo T-M na przodzie koszulki, było ohydne...
I tak to będzie przecież na meczach ligowych. Zaprezentowali taką czystą wersję teraz po prostu.
Odpowiedz cytując