Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
Od: 03.2015
Offline
#
4295
10.07.2015, 22:34
cancer
napisał(a):
Ja i tak jestem zadowolony, że nie ma tego dziadowskiego logo T-M na przodzie koszulki, było ohydne...
I tak to będzie przecież na meczach ligowych. Zaprezentowali taką czystą wersję teraz po prostu.
AdrianoZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdrianoZKS
Znajdź inne posty napisane przez AdrianoZKS