Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4288
10.07.2015, 21:40
Spodenek nie zmieniono? Dziwne. Trzeci taki jak pisałem.
Na bramkarskim nie ma kółka:
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19