63.5 Kg napisał(a):

No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...
|
Czerwona wygląda super. Biała również bardzo fajna. Na niebieską nawet nie zwracam większej uwagi bo zobaczę ją 1-2 razy w ciągu sezonu

A szary do Wisły ma tyle co np.różowy do Realu Madryt
Ogólnie stroje wyglądają przyjemnie, ale nie to jest najważniejsze. Jak już wcześniej pisałem, jeżeli będą grać dobrze to jak dla mnie mogą grać w workach po ziemniakach
