Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4276
Stary 10.07.2015, 19:50
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Czerwona wygląda super. Biała również bardzo fajna. Na niebieską nawet nie zwracam większej uwagi bo zobaczę ją 1-2 razy w ciągu sezonu A szary do Wisły ma tyle co np.różowy do Realu Madryt

Ogólnie stroje wyglądają przyjemnie, ale nie to jest najważniejsze. Jak już wcześniej pisałem, jeżeli będą grać dobrze to jak dla mnie mogą grać w workach po ziemniakach
Odpowiedz cytując