nie wiedziałem gdzie wrzucić ale tu chyba będzie najlepiej.komentarz z onetu na temat trudnej drogi Amici do LM
Cytat:
|
Trudna droga? Chyba kogoś pogięło. Ciekawe jakie byłoby wasze zdanie, gdyby losowanie było jak za najlepszych czasów Wisły Krakow? Tam było trudno!!! Jak nie Real to Barcelona itd. No ale jeżeli trudna droga była już z Błękitnymi, to faktycznie teraz to masakra...
|
