Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7529
Stary 10.07.2015, 19:40
nie wiedziałem gdzie wrzucić ale tu chyba będzie najlepiej.komentarz z onetu na temat trudnej drogi Amici do LM

Cytat:
Trudna droga? Chyba kogoś pogięło. Ciekawe jakie byłoby wasze zdanie, gdyby losowanie było jak za najlepszych czasów Wisły Krakow? Tam było trudno!!! Jak nie Real to Barcelona itd. No ale jeżeli trudna droga była już z Błękitnymi, to faktycznie teraz to masakra...
Ostatnio edytowane przez picasso : 01.08.2015 o godz. 17:02.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując