Angmir napisał(a):

czy przypadkiem zwycięstwa w fazie play off (4 runda) nie liczą się jak w grupie - po 2 ptk ?
|
Nie. Play off liczy się punkty tak jak we wszystkich rundach kwalifikujących.
Angmir napisał(a):

Jako rzetelny statystyk uważam że powinien Pan urzeczywistnić Pańskie predykcje co do ilości zgromadzonych punktów po każdej rundzie.
Założenia - rozstawiony 2x wygrywa nierozstawiony 2x przegrywa nie ma nic wspólnego z statystycznym rozkładem prawdopodobieństwa.
|
To co napisałem jest prognozą a każda prognoza musi mieć jakieś założenia. Nie posługuje się rachunkiem prawdopodobieństwa ale ZAŁOŻENIAMI.
Założenia mogą być różne. Można napisać, że :
założeniem jest to ja przyjąłem czyli, że każdy klub rozstawiony zawsze wygrywa
założeniem jest to co Ty proponujesz.
Niech każdy robi analizy wedle swoich założeń to będziemy mieli ich różnorodność i temat będzie ciekawszy.