Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71498
Stary 10.07.2015, 17:01
krasny napisał(a):Wyświetl post
A co jesli Sadlok chce grac w Wisle a Wy po nim jedziecie jak po burej suce?
To ze wspomnial cos o Legii byc moze mialo tylko zmotywowac klub do splaty pieniedzy, taki motywator.
Dla mnie Sadlok jest jednym z lepszych lewych obroncow i nie widze zadnego braku zaangazowania z jego strony.
Z tym czy chce to nie wiem,chyba za krótko gra u nas ,zeby był tak przywiazny,a na ta chwilę Legia to jednak lepszy kąsek pod względem sportowym i finansowym.
Co do drugiej części wypowiedzi to się zgodzę,po za kilkoma głupimi błędami ,chłopak naprawde sie starał.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując