krasny napisał(a):

A co jesli Sadlok chce grac w Wisle a Wy po nim jedziecie jak po burej suce?
To ze wspomnial cos o Legii byc moze mialo tylko zmotywowac klub do splaty pieniedzy, taki motywator.
Dla mnie Sadlok jest jednym z lepszych lewych obroncow i nie widze zadnego braku zaangazowania z jego strony.
|
Z tym czy chce to nie wiem,chyba za krótko gra u nas ,zeby był tak przywiazny,a na ta chwilę Legia to jednak lepszy kąsek pod względem sportowym i finansowym.
Co do drugiej części wypowiedzi to się zgodzę,po za kilkoma głupimi błędami ,chłopak naprawde sie starał.