Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17563
Stary 10.07.2015, 12:13
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/253/news2...biu-Lubin.html

kiedyś się nim interesowaliśmy, a jeszcze wczoraj grał mecz w LE
Patrzę na tego gościa i taki... lokalny Ronaldo podwórkowy. Irytujący.
Nie wydaje mi się żeby Popović był dużo gorszy.

Ciekaw jestem, jak sobie w PL lidze poradzi. Moim zdaniem za dużo czarów.
Odpowiedz cytując