Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21426
Stary 10.07.2015, 09:06
I co się dziwić,że na oficjalnej wciąż jest zakładka:stadion w budowie.

Może doczekamy się wreszcie wymalowania elewacji. Poprawi to estetykę.
Ostatnio edytowane przez Babba : 10.07.2015 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując