tomasz_19 napisał(a):

|
tak już abstrahując już od skąd inąd nudnego tematu Sadloka... to czy klub w ogóle oficalnie za pośrednictwem Pana Gaszyńskiego powiedział co dalej z Barrientosem? bo chyba mi to umknęło... dobry zawodnik, chciałbym żeby dalej u nas grał...
|
Miał kontrakt do konca czerwca, miał sie zjawic a skoro tego nie zrobił to juz nie zrobi wiec oficjalnie go w Wisle juz nie ma.