Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71493
Stary 09.07.2015, 21:26
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
tak już abstrahując już od skąd inąd nudnego tematu Sadloka... to czy klub w ogóle oficalnie za pośrednictwem Pana Gaszyńskiego powiedział co dalej z Barrientosem? bo chyba mi to umknęło... dobry zawodnik, chciałbym żeby dalej u nas grał...
Miał kontrakt do konca czerwca, miał sie zjawic a skoro tego nie zrobił to juz nie zrobi wiec oficjalnie go w Wisle juz nie ma.
Odpowiedz cytując