|
I bardzo dobrze, palikotowy lewaku.
Uważam, że taki zabieg powinien być finansowany i dopuszczalny tylko dla małżeństw, nie może być tak, że pozostawia się furtkę dla promocji macierzyństwa zastępczego czy surogacji potem dwaj panowie będą sobie wychowywali dzieci a obecna ustawa daje taką możliwość dlatego mówię stanowcze NIE ustawie w tym kształcie.
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.07.2015 o godz. 22:14.
|