Adenalix napisał(a):

Skoro bujamy w obłokach:
wypożyczyć Pawła Wszołka
podpisać Waldka Sobotę
wypożyczyć Michała Chrapka skoro nie gra
Tomasz Kupisz
|
Hymm to już była by zupełnie petarda,ale wolał bym jednak tylko Kupisza i Sobotę skrzydła by w końcu grały.Kupisz i Sobota to realne transfery i jestem za
edit
Sobota odpada bo zostaje na rok w FC Sankt Pauli