Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17556
Stary 09.07.2015, 11:24
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Skoro bujamy w obłokach:
wypożyczyć Pawła Wszołka
podpisać Waldka Sobotę
wypożyczyć Michała Chrapka skoro nie gra
Tomasz Kupisz
Hymm to już była by zupełnie petarda,ale wolał bym jednak tylko Kupisza i Sobotę skrzydła by w końcu grały.Kupisz i Sobota to realne transfery i jestem za


edit

Sobota odpada bo zostaje na rok w FC Sankt Pauli
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując