Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71482
Stary 09.07.2015, 10:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zgodzisz się jednak, że każdy kto przeczyta ostatnich kilka stron dotyczących Sadloka odniesie wrażenie, że to na tym forum zapadają decyzji komu sprzedać Sadloka i za ile?
Też lubię sobie porozmawiać o tym, czy dany piłkarz jest wart tyle czy więcej, czy mnie. Też lubię rozmawiać o tematach piłkarskich.
Nie piszę jednak postów w stylu:
- minimum xxx euro
- targować z nich ile się da
- sprzedać go za trzy razy tyle
- niech Legia płaci, albo spada
- można się potargować, etc, etc

Widzisz różnicę w pisaniu:
- Sadlok jest na dzisiaj wart xxx euro
a
- sprzedajmy go za xxx euro?
Bzdury piszesz. Jedną z podstawowych funkcji tego forum (jeśli nie podstawową w ogóle) jest możliwość swobodnej, niczym nieskrępowanej, wyłącznie teoretycznej wymiany myśli właśnie o tym kto, gdzie za ile, po co etc. Podobny zarzut mógłbyś wytoczyć każdemu innemu tematowi - ot, teoretyzowanie bez żadnego znaczenia dla świata.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując