herkules napisał(a):

A ja kupilem karnet na sezon przez stronke.
Jak moge odebrac voucher oraz szalik ?
|
tez sie nad tym zastanawialem, z tego co mi napisali z klubu toi bedzie podany jakis tam termin, w ktorym trzeba bedzie przyjsc do klubu i sobie odebrac