Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2093
Stary 09.07.2015, 08:29
herkules napisał(a):Wyświetl post
A ja kupilem karnet na sezon przez stronke.
Jak moge odebrac voucher oraz szalik ?
tez sie nad tym zastanawialem, z tego co mi napisali z klubu toi bedzie podany jakis tam termin, w ktorym trzeba bedzie przyjsc do klubu i sobie odebrac


Odpowiedz cytując