No, no, po tylu latach na forum, w tym jakimś okresie jako moderator, FraMat zrozumiał, że poruszanie tutaj tematów piłkarskich/ działalności klubu nie ma sensu, bo i tak Cupiał tego nie czyta. Brawo.
Widzisz, FraMat, ja wychodzę z założenia, że to forum ma służyć dyskusji i przedstawianiu swojego punktu widzenia na jakiś temat (w tym wypadku, czy kwota 500 000 € za piłkarza Wisły to dużo czy mało i dlaczego). Nikt, kto skończył 12 lat i się tu wpisuje nie traktuje swoich postów jako ściągawki dla Cupiała i każdy, kto je czyta (też mając skończone 12 lat) myśli tak samo. I może nawet Ty za kilka lat zrozumiesz o co chodzi. Powodzenia.