s1mone napisał(a):

Wrodzona ułomność czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?
Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy.
I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować.
Bez pozdrowień.
|
Faktycznie nie widzę sensu dalszej polemiki z Tobą, za to gorąco pozdrawiam.