wiesniak842 napisał(a):

Nawet nic nie musze pisac, sam siebie punktujesz
|
Wrodzona ułomność czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?
Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy.
I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować.
Bez pozdrowień.