Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5988
Stary 08.07.2015, 22:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nawet nic nie musze pisac, sam siebie punktujesz
Wrodzona ułomność czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?

Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy.
I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować.

Bez pozdrowień.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.07.2015 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując