Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 08.07.2015, 21:57
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Szalik trafi we właściwe ręce )) Dobrze by było gdyby również informacja o "dodatkach" trafiała do właściwych odbiorców )))

PS. Podchodzę do okienka i mówię - " proszę karnet" . Odpowiedź " na rundę?" Noż k...a nie tak się to robi. Powinien od razu być atak - "kup pan na sezon to pan dostaniesz prezenty". Ja bym sprzedające panie wysłał na stację benzynową i kazał się uczyć. Jasne jest, że klubowi zależy na sprzedaży tych na cały sezon, więc czemu tak trudno nakazać pracownikom robić to co robią wszyscy inni chcący "upchnąć" jak najwięcej?
To są proste chwyty sprzedażowe, które stosuje każdy rozgarnięty sprzedawca. U nas się jednak nie da, bo pracują tam praktycznie same dzidy + kolesie z WŚ, którzy swoim "profesjonalizmem" raczą nas już wieeele lat.
Odpowiedz cytując