rafkur napisał(a):

Szalik trafi we właściwe ręce )) Dobrze by było gdyby również informacja o "dodatkach" trafiała do właściwych odbiorców )))
PS. Podchodzę do okienka i mówię - " proszę karnet" . Odpowiedź " na rundę?" Noż k...a nie tak się to robi. Powinien od razu być atak - "kup pan na sezon to pan dostaniesz prezenty". Ja bym sprzedające panie wysłał na stację benzynową i kazał się uczyć. Jasne jest, że klubowi zależy na sprzedaży tych na cały sezon, więc czemu tak trudno nakazać pracownikom robić to co robią wszyscy inni chcący "upchnąć" jak najwięcej?
|
To są proste chwyty sprzedażowe, które stosuje każdy rozgarnięty sprzedawca. U nas się jednak nie da, bo pracują tam praktycznie same dzidy + kolesie z WŚ, którzy swoim "profesjonalizmem" raczą nas już wieeele lat.