Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71475
Stary 08.07.2015, 21:55
Niestety, ale Sadlok mentalnie jest już w legii. Od dawna. Dlatego, podobnie jak Stilić odejdzie od nas, dla naszego dobra. My sobie poradzimy, jemu nie życzę źle, a tym bardziej dobrze. Musimy jedynie wyciągnąć od cwaniaków, którzy uwielbiają osłabiać konkurencję, jak najwięcej. A Sadlokowi krzyż na drogę, ołowiany.
Odpowiedz cytując